Jesteś tutaj: Start / MKiDN 2015 / Wystawa

Wystawa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Finisaż wystawy czasowej w ostrołęckim muzeum

Finisaż wystawy czasowej w ostrołęckim muzeum

W niedzielę 13 grudnia w muzeum odbył się finisaż wystawy jubileuszowej „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze” finansowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Spotkanie było okazją do podsumowania projektu, w skład którego oprócz wystawy wchodziły lekcje muzealne „Od kolekcji do muzeum”, Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Zaczyna się niewinnie. Mali kolekcjonerzy”, Dzień Kolekcjonera i spotkania z cyklu „Przyznaj się, co zbierasz?”. Podczas spotkania uroczyście podziękowaliśmy wspierającym nas podczas realizacji projektu Stowarzyszeniu Unikat-Przyjazna Gmina i Radioklubowi „Baza”.

 

25 sierpnia 2016
Czytaj więcej o: Finisaż wystawy czasowej w ostrołęckim muzeum
Przejdź do - Pożegnanie z wystawą jubileuszową w naszym muzeum

Pożegnanie z wystawą jubileuszową w naszym muzeum

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze”, który odbędzie się 13 grudnia o godzinie 16 Muzeum Kultury Kurpiowskiej, przy placugen. Józefa Bema 8. W programie imprezy przewidziano:

- podsumowanie projektu „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze” finansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu: Dziedzictwo kulturowe, priorytet „Wspieranie działań muzealnych" oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

 

25 sierpnia 2016
Czytaj więcej o: Pożegnanie z wystawą jubileuszową w naszym muzeum

Przewodnik migowy do wystawy czasowej pt. „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze”

Uwaga! Tutaj znajdziecie przewodnik migowy do wystawy czasowej pt. „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze”. Film znajduje się na ekspozycji prezentowanej w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce od 10 października do 13 grudnia 2015 roku. Wstęp – wolny.

Film został przygotowany przez Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki. 

Link do przewodnika 

Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Samorząd Województwa Mazowieckiego

 

25 sierpnia 2016
Przejdź do - Zapraszamy na otwarcie jubileuszowej wystawy czasowej!

Zapraszamy na otwarcie jubileuszowej wystawy czasowej!

Szanowni Państwo! Z okazji obchodów 40-lecia Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, pragniemy zaprosić na wernisaż jubileuszowej wystawy czasowej pt. „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze”. Otwarcie ekspozycji odbędzie się10 października 2015 roku (sobota) o godz. 16.00 w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Zapraszamy!

 

25 sierpnia 2016
Czytaj więcej o: Zapraszamy na otwarcie jubileuszowej wystawy czasowej!